Järjestetään yhdessä ikimuistoinen tilaisuus

Etsitkö tilaa ja luotettavaa kumppania tilaisuudellesi? Wanhan Sataman 8 tunnelmallista salia voi valjastaa juuri tilaisuutesi näköiseksi. Messukeskuksen 40 muuntautuvaa kokoustilaa sekä 7 hallia antavat puitteet suuremmillekin tapahtumille. Ota yhteyttä ja katsotaan miten voimme auttaa sinua onnistumaan:

Messukeskus ja Wanha Satama myynti

p. 040 450 3251 (tavoitat meidät puhelimitse arkisin klo 9−16)
sales@messukeskus.com

Pyydä tarjous

Tilaa uutiskirje

Helsingin Messut Oy Wanha Satama

PL 121, (Pikku Satamakatu 3-5), 00161 Helsinki
Katso tulo-ohjeet ja pysäköinti

Y-tunnus 0467377-1
VAT FI04673771

Verkkolaskuosoitteemme, operaattoria Basware: 003704673771

Paperilaskut pyydämme lähettämään osoitteeseen:
Helsingin Messut Oy Wanha Satama
PL 21, 00521 Helsinki

Kohtaaminen

 

Medialle

Kuvat ja logot löydät Messukeskuksen materiaalipankista

Kohdataan kasvokkain ja digissä

Jaetaan ideoita ja onnistutaan yhdessä. Kohtaamisen välillä ollaan yhteyksissä myös digissä. Seuraa meitä käyttämissäsi kanavissa:

Tykkää ja kommentoi: facebook.com/wanha.satama
Seuraa ja jaa: twitter.com/WanhaSatama
Katso ja kuuntele: youtube.com/wanhasatama
Lue ja opi: slideshare.net/messukeskus
Tutustu ja verkotu: linkedin.com/company/helsingin-messut-oy-wanha-satama
Ihastu ja fiilistele: instagram.com/wsatama

Tapahtumat, kokoukset ja kongressit myynti
Kristina von Konow

Kristina von Konow

0400 408 777

kristina.vonkonow@messukeskus.com

Maarit Vesanto

Maarit Vesanto

p. 050 320 9717

maarit.vesanto@messukeskus.com

Maria Niemelä

Maria Niemelä

p. 050 346 7858

maria.niemela@messukeskus.com

Tuomas Lappalainen

Tuomas Lappalainen

p. 050 576 9962

tuomas.lappalainen@messukeskus.com

Anne Laukkanen

Anne Laukkanen

p. 040 575 2441

anne.laukkanen@wanhasatama.com

Tiina Kivinen

Tiina Kivinen

p. 050 567 9151

tiina.kivinen@messukeskus.com

Kirsi Penttinen

Kirsi Penttinen

p. 050 357 7602

kirsi.penttinen@messukeskus.com

Jaana Ylönen

Jaana Ylönen

p. 050 570 7390

jaana.ylonen@messukeskus.com

Paula Blomster

Paula Blomster

+358 40 456 6066

paula.blomster@messukeskus.com

Kokous- ja tapahtumapalvelut
Kaisa Fasta

Kaisa Fasta

050 385 5475

kaisa.fasta@messukeskus.com

Riikka Jokilehto

Riikka Jokilehto

p. 040 905 1873

riikka.jokilehto@wanhasatama.com

Paula Herranen

Paula Herranen

p. 050 300 7914

paula.herranen@wanhasatama.com

Jaro Serlas

Jaro Serlas

040 539 2142

jaro.serlas@wanhasatama.com

Markus Pirttijärvi

Markus Pirttijärvi

p. 050 526 9825

markus.pirttijarvi@wanhasatama.com

Mikko Mustonen

Mikko Mustonen

040 450 3505

mikko.mustonen@wanhasatama.com